هیئت ورزش های همگانی استان قزوین

اطلاعات و اخبار داخلی هیاًت ورزش های همگانی استان قزوین

نشست خبری در دفتر هیئت


عصر امروز اعضای هیئت ورزش های همگانی استان قزوین نشستی با خبرنگاران نشریه های مختلف استانی داشتند و مباحث مربوط به برگزاری جشنواره بزرگ نشاط اجتماعی ، ورزشی با محوریت المپیک و بانوان را به مناسبت هفته المپیک و هفته مبارزه با مواد مخدر را در میان گذاشتند .

محمّد رضایی رئیس هیئت ورزش های همگانی ضمن تقدیر و تشکر از حضور خبرنگاران استان  ، از فعالیت های هیئت در هفته های جاری ایراد به سخن فر مودند . ایشان به برنامه های هیئت در هفته آینده بمناسبت هفته المپیک اشاره فرمودند که مصادف با هفته مبارزه با مواد مخدر خواهد بود . 

مریم نخستین نایب رئیس هیئت ورزش های همگانی استان قزوین در این نشست از فعالیت های بانوان در سال جاری سخن گفت و برنامه دو شنبه پنجم تیر ماه ، جشنواره بانوان را یکی از بهترین برنامه های بانوان در سطح کشور خواند .                                                                            روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان قزوین  

+ نوشته شده در  چهارشنبه 31 خرداد1391ساعت 21:12  توسط م . ح  | 

نشست اعضای هیئت و مربیان بانوان هیئت


دقایقی پیش نایب رئیس هیئت ورزش های همگانی استان قزوین با مربیان بانوان هیئت و نماینده کمیته آمادگی جسمانی در نشستی برنامه ریزی برای همایش نشاط اجتماعی ورزشی بانوان را انجام دادند.

در این نشست مباحث مربوط به برگزاری همایش مورخ 91/04/05 ویژه بانوان مصادف با ولادت با سعادت حضرت امام زین العابدین (ع) و همزمان با هفته هفته ملی المپیک در سالن شهید بابایی  در جریان بود .

همچنین نماینده آمادگی جسمانی با اولین حضور خود در نشست بانوان هیئت ورزش های همگانی قول همکاری و حضور پورشور کمیته خود را داد .

به امید خدا این همایش مورخ 91/04/05 در سالن شهید بابایی راس ساعت 05:00 الی ساعت 20:00 برگزار خواهد شد.روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان قزوین


+ نوشته شده در  سه شنبه 23 خرداد1391ساعت 16:21  توسط م . ح  | 

نشست هیئت ورزش همگانی با هیئت آمادگی جسمانی


بدینوسیله برابر دستورالعمل فدراسیون ورزش های همگانی به شماره83560/3 مورخ 13/12/1390در خصوص ادغام هیئت آمادگی جسمانی با هیئت ورزش های همگانی  و تبدیل شدن آن به انجمن ورزش آمادگی جسمانی ، با حضور جناب آقای محمّد رضایی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان قزوین و سرکار خانم عبدالرزاقی رئیس اسبق هیئت آمادگی جسمانی و حاضرین در جلسه مورخ 21/03/1391 تشکیل شد که به شرح ذیل می با شد . 

1-    هیئت ورزش آمادگی جسمانی از تاریخ تنظیم این صورتجلسه (21/03/1391) به بعد هیچگونه بدهی نداشته و فقط بدهی های آن به شرح ذیل و چک های بین راهی و مورد تائید و قابل پرداخت می باشد .

2-   پرداخت حقوق مربیان و کادر هیئت آمادگی جسمانی در خرداد ماه و مطالبات آنها در ماه های قبل منوط به ارائه لیست اعضا و مربیان و تائید آن توسط رئیس هیئت مذکور مورد قبول و توسط هیئت ورزش های همگانی قابل پرداخت است .

         بدهی مربوط به هزینه های آب و برق و گاز طی دوره 3 ماهه اول سال 1391 توسط هیئت ورزش های همگانی پرداخت می شود .

6-   لیست کلیه اموال منقول و غیر منقول به امضا و رویت رئیس هیئت آمادگی جسمانی و خزانه دار آن رسیده ولیست را  تحویل خزانه دار هیئت ورزش های همگانی داده شود .

7-  لیست کلیه افراد اعم از مربیان ، کادر و سرایدار و... که در هیئت ورزش های آمادگی جسمانی شاغل هستند به تائید رئیس هیئت و خزانه دار آن رسیده و لیست را جهت بررسی و اقدامات لازم به هیئت ورزش های همگانی تحویل دهند .
                                                                روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان قزوین

8-  

+ نوشته شده در  یکشنبه 21 خرداد1391ساعت 20:34  توسط م . ح  | 

مذاکره اعضای هیئت برای مسابقات دو پیاده روی بانوان


برابر فراخوان فدراسیون برای مسابقات دو پیاده روی بانوان که قرار است در استان زنجان برگزار شود ، در هیئت ورزش های همگانی استان قزوین نشستی با حضور ، نایب رئیس هیئت ، دبیر هیئت ، مربیان ورزش صبحگاحی بانوان ، رئیس کمیته دو پیاده روی بزرگسالان  و نایب رئیس هیئت دو میدانی برگزار شد.

در این نشست راهکار های مناسب برای برگزاری یک دوره مسابقات انتخابی در سطح استان برای بانوان بالای 35 سال در تاریخ 1391/04/06 ارائه شد ، تا تیم منتخب استان در مسابقات دو پیاده روی بانوان کشور شرکت نمایند .  روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان قزوین

+ نوشته شده در  یکشنبه 21 خرداد1391ساعت 18:23  توسط م . ح  | 

همایش پیاده روی خانواده بمناسبت روز جهانی محیط زیست


هیئت ورزش های همگانی استان قزوین با همکاری هیئت ورزش های همگانی بوئین زهرا در بخش شال یکی از شهر های فعال عرصه ورزشی ،فرهنگی و کشاورزی همایش بزرگ پیاده روی  خانواده به مناسبت روز جهانی محیط زیست را با استعداد بالغ بر 10000 نفر برگزار نمود در این همایش مسئولین شهری شال و بوئین زهرا حضور داشتند و جوایزی را به رسم یاد بود به قید قرعه میان تمامی شرکت کنندگان اهدا نمودند .


معاونت محترم ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین و ریاست محترم هیئت ورزش های همگانی استان قزوین در این همایش حضور داشتند , و از مردم عزیز بویژه بانوان محترم به خاطر حضورشان تشکر نمودند
و از طرف هیئت ورزش های همگانی استان هدیه ای ویژه به 50 نفر از برنگان  که شامل تور یک روزه قم و جمکران به استعداد 50 نفر با امکانات کامل بود اهدا نمودند 

+ نوشته شده در  شنبه 20 خرداد1391ساعت 13:19  توسط م . ح  | 

مسابقه ایستگاهی آمادگی جسمانی و پیاده روی به مناسبت آزاد سازی خرمشهر و میلاد با سعادت امام محمد باقر


44989621101168999766.jpg

هیئت ورزش های همگانی به مناسبت میلاد با سعادت حضرت امام محمد باقر (ع) و روز آزاد سازی خرمشهر برنامه پیاده روی خانوادگی در پارک ملت و مسابقه آمادگی جسمانی در سالن کوثر ویژه بانوان را برگزار نمود .

40735189917543620880.jpg

+ نوشته شده در  پنجشنبه 4 خرداد1391ساعت 12:7  توسط م . ح  | 

برگزاری مسابقه هفت سنگ و ورزش عصر گاهی به مناسبت آزاد سازی خرمشهر


44821685407696706666.jpg

هیئت ورزش های همگانی استان قزوین بمناسبت روز آزاد سازی خرمشهر در بوستان نرگس ، بوستان بانوان یک برنامه ورزش عصر گاهی ، طناب زنی و مسابقه هفت سنگ میان بانوان و ورزشکاران علاقه مند برگزار نمود .

59382756642337937193.jpg

به 12 نفر از میان شرکت کنندگان و تیم برتر جوایزی از سوی نایب رئیس هیئت اهدا گردید .                                                                              روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان قزوین

+ نوشته شده در  چهارشنبه 3 خرداد1391ساعت 17:35  توسط م . ح  | 

همایش پیاده روی خانواده در غرب قزوین


56731057521029986849.jpg

هیئت ورزش های همگانی استان قزوین با همکاری کانون رشد و توسعه قاقازان ، شورای اسلامی و دهیاری بکندی ، همایش پیاده روی خانواده و اسب سواری را به مناسبت میلاد با سعادت امام محمد باقر (ع) برگزار نمودند . در این همایش  دبیر هیئت ورزش های همگانی استان  و معاونت محترم ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین در این همایش حضور داشتند و حضور پر شور مردم و بسیار خوب ارزیابی نمودند.

در این همایش پس از طی مسافت 5 کیلومتر و اجتماع مردم در جلوی امام زاده ، مسئولین شورای اسلامی ، دبیر هیئت و معاونت محترم ورزشی استان ایراد به سخنرانی در مورد نقش ورزش در سلامت جامعه و مردم نمودند و پس از آن قرعه کشی میان شرکت کننده گان آغاز شد .


یکی از جوایز اهدایی از طرف هیئت ورزش های همگانی استان قزوین تور سفر زیارتی به قم و جمکران به استعداد 40 نفر بود که در همان مکان قرعه کشی شد .


                                                                    روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی استان قزوین

+ نوشته شده در  چهارشنبه 3 خرداد1391ساعت 8:54  توسط م . ح  |